FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy    GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja

Drużyna Juniorów

Dołączył: 30 Cze 2006
Posty: 62

Skąd: Z burdelu ...

PostWysłany: Pią 17:09, 30 Cze 2006    Temat postu: Deco,Messi i Ronaldinho wcciąż w grze!!

Trzech piłkarzy Barçy pozostało w grze, spośród ośmiu drużyn, które awansowały do ćwierćfinałów Mistrzostw Świata. Gio i Van Bommel (Holandia), Márquez (Meksyk), Larsson (Szwecja) i Iniesta, Puyol i Xavi (Hiszpania) zostali wyeliminowani w 1/8 MŚ.

Deco, Lionel Messi i Ronaldinho wciąż mają szansę na wygranie Mundialu, lecz Deco nie będzie mógł wystąpić w bardzo ciężkim spotkaniu Portugalii z Anglią, ponieważ otrzymał czerwoną kartkę przeciwko Holandii. Trener Portugalczyków nie będzie też mógł skorzystać z Costinhy, który również został wyrzucony z boiska w tym samym meczu. Dotychczas, Deco wystąpił w 156 minutach w turnieju.

Możliwe jest, że Lionel Messi dostanie szanse gry od szkoleniowca Argentyny, Peckermana w spotkaniu z gospodarzami, Niemcami. Młody napastnik znalazł się w wyjściowej jedenastce przeciwko Holandii i wziął też udział w rozbiciu Serbii i Czarnogóry 6 - 0. Tym sposobem na pewno ma szansę na grę przeciwko dość statycznej niemieckiej obronie. Messi zaliczył jak na razie 122 minuty na boisku.

Tymczasem, Ronaldinho rozpoczął imprezę bez echa, ale z meczu na mecz spisuje się coraz lepiej. Rozpoczął wszystkie cztery mecze od pierwszej minuty i do meczu z Francją zamierza powrócić do najwyższej formy. Dotychczasowo, na boisku przebywał przez 340 minut.

Iniesta, Xavi i Puyol ostatnimi przegranymi

Reprezentanci Hiszpanii z Barçy po raz ostatni zostali wyeliminowali przez Francję w Mistrzostwach Europy. Mimo objęcia prowadzenia po rzucie karnym wykonanym przez Davida Ville, francuscy weterani, którzy sięgnęli po złoto w 1998, okazali się lepsi i Hiszpanie przegrali 1 - 3. Puyol i Xavi zaliczyli pełne 90 minut w wygranym 4 - 0 meczu Hiszpanów z Ukrainą i także w zwycięskim 3 - 1 spotkaniu z Tunezją. Iniesta dostał szansę gry w ostatniej grupowej potyczce z Arabią Saudyjską (1 - 0) i grał przez 90 minut. W tym samym meczu, Puyol i Xavi początkowo dostali szansę odpoczynku, lecz w drugiej połowie, Xavi wszedł na boisko za Cesca Fabregasa. Puyol na Mistrzostwach Świata występował przez 270 minut, Xavi przez 276 i Iniesta przez 90.

Márquez, Larrson, Gio i Van Bommel wypadają z rywalizacji

Weteran reprezentacji Szwecji, napastnik Hernik Larsson jest jest jednym z dwóch piłkarzy Barçy, który wszystkie mecze rozgrywał do pierwszej do ostatniej minuty. Larsson, którzy powrócił do swojego rodzinnego miasta, Helsingborga, wystąpił na Mundialu przez 360 minut w 4 spotkaniach Szwdów, dopóki ci nie zostali wyeliminowani przez Niemców, dzięki nowemu zakupowi Bayernu Monachium, Lukasowi Podolskiemu, którzy będzie jedną z gwiazd Puchara Joana Gampera na Camp Nou.

Innym piłkarzem, który nie stracił ani jednej minuty na turnieju jest kapitan Meksyku, Rafael Márquez. Márquez również był na boisku przez pełne 360 minut w regulaminowym czasie gry, ale wystąpił też w dogrywce w walce o ćwierćfinał z Argentyna, a Meksyk uległ wówczas "Albicelestes" 1 - 2.

Następnie, Gio i Van Bommel wraz z Holandią zostali wyeliminowani w meczu przeciwko Portugalii, w której wystąpił ich kolega z Barçy, Deco. Gio grał w turnieju przez 270 minut, a Van Bommel przez 215.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ManU & Barca Strona Główna -> Newsy Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)